O mnie

Nazywam się Klaudia Zawadzka, jestem psychologiem i certyfikowanym coachem kariery. Ukończyłam studia psychologiczne na UŁ ze specjalnością psychologii pracy i doradztwa zawodowego oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS na kierunku Job-coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe. 

Jeśli zastanawiasz się jak to się stało, że zajmuję się job-coachingiem to już mówię. Od zawsze wiedziałam, że chcę pomagać innym osobom, towarzyszyć im w chwilach zmiany, trudności z jakimi się mierzą. Obserwując jak wiele osób jest w swoim miejscu pracy z przypadku, jak wiele jest niezadowolonych ze swojej pracy i na jak wiele aspektów ich życia to wpływa, postanowiłam zaopiekować się tym obszarem i wspierać innych w poszukiwaniu ścieżki zawodowej zgodnej z ich potrzebami, wartościami, możliwościami.

Studia psychologiczne wykształciły we mnie uważność na inne osoby i akceptację tego, że każdy z nas jest inny, kieruje się innymi motywami, ma inne doświadczenia, wartości. Dlatego współpracując ze mną możesz mieć pewność pełnej akceptacji i zrozumienia dla tego z czym przychodzisz. W swojej pracy moja uwaga skupiona jest na Tobie i dostosowuję swoje metody pracy do Twoich potrzeb.

Z kim pracuję?

Trafiają do mnie osoby, które nie odnajdują się już w obecnym miejscu pracy i chcą zmienić branżę w której pracują. Być może Ty także znajdujesz się w sytuacji, w której nie widzisz swojej przyszłości w obecnym miejscu zatrudnienia, ale masz mnóstwo pytań bez odpowiedzi: czy nie jest za późno na zmiany, jak się do tego zabrać, czego potrzebuję.

Jako coach kariery:
 –  pomogę Ci wyznaczyć cel zawodowy
 –  będę wspierać Cię na kolejnych etapach procesu
 –  będę czuwać nad przebiegiem naszych spotkań
 –  pomogę Ci przyjrzeć się obecnej sytuacji z różnych perspektyw
 –  będę wspierać Cię w podejmowanych decyzjach